середа, 24 лютого 2016 р.

Springtime

Весняний час все ближче і ближче :-) В очікуванні його  створилися наступні листівки - 
у  рамках СП "Штампуем к весне вместе", обов"язковим, крім штампів і весняної тематики, цього тижня є використання трафарету.  
Почну з  найхарактернішої для моїх робіт) - листівки-шпаківні:
Фон  робила під дерево за допомогою трафарету та текстурної пасти  з піском від "Фабрики Декору"; штампувала - паперову серветку зі звороту мереживним візерунком, з лицевої сторони - штамп-надпис (ембосинг). Також спробувала ембосинг на прозорій плівці - метелик. Зі зворотньої сторони листівки теж використала штампи - гілочки вишневого цвіту та метелик:
 Ось такий деревний зріз заховався під купою гілочок-квіточок-пташечок):
Усіх правил дотрималася, але мені хотілося іншого...
У даному СП беру участь виключно тому, що хочу спробувати навчитися робити листівки з мінімальним декором, але максимально використовуючи штампи, адже у своїх роботах, зазвичай, штампи використовую як доповнення, а не основний елемент.  То ж наступні листівки - саме про це)
Листівка №2 - спроба CAS):
 Тут теж використала трафарет та текстурну пасту від "Фабрики декору". Коли паста підсохла, наклала на неї знову трафарет, провела чорнилом для ембосингу, не щедро посипала золотою пудрою, запекла - получився такий нерівномірний ефект позолоти на зеленому, який  мені дуже подобається)
Надпис Thank You як своєрідний розподілювач)
всередині теж метелик:

Я маю трафарети, маю текстурні пасти, але у  листівці №3  хотілося викрутитися без них) і по максимуму використати матеріали для штампінгу. То ж моїм трафаретом була паперова серветка, через яку за допомогою штемпельної подушечки нанесла візерунок:
Ембосинг прижився у моїх робОтах)- відштамповка Springtime  та вирізаний метелик; крім цього  у роботі використала метелика 29  від Cherrylanа Designs. Танок метеликів трохи закрив мій візерунок, тому зробила по кутках ще уже на готовій листівці.
А от змінімізувати декор цього разу не вдалося) - в хід пішли саморобні квіточки та вирубки - рамка та листочки:
Ось такі різні листівки... Як не дивно, моєю фавориткою є №2 :-)8 коментарів:

 1. Ух,ти! Яка краса!
  Спочатку мені одразу перша листівка сподобалась...потім побачила другу-вона сподобалась...а потім,коли третю побачила,то...вирішила,що мені вони всі подобаються-кожна по-своєму)))
  Дуже гарні! і-квіточки теж ;-)

  ВідповістиВидалити
 2. От ф я з кожною переглянутою наступною листівкою думала що саме ця найкраща)) Але вони всі особливі! Квіточки гарнющі!

  ВідповістиВидалити
 3. Суцільний позитив, краса і ніжність ! Дууууже подобаються -- всі !!! В кожній свій шарм, "родзинка" і почуття...Мммм, надзвичайні !

  ВідповістиВидалити

завжди приємно читати ваші відгуки ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Coccinellidae Lady Bug