вівторок, 10 листопада 2015 р.

51 день

 Блокнотик А6,  з нуля, 110 аркушів з відштамповками-сніжинками. Побратим цього блокнотика) Робила на замовлення, але замовник після отримання не відписав - думаю, може, не сподобався?(

15 коментарів:

 1. Така краса не може не сподобатися! Вишивка і тканина утворили прекрасний ансамбль. А бомчик на шапочці- просто супер ідея!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, Лідо! Мені цей варіант більше подобається за перший) Хоча обидва дуже милі)

   Видалити
 2. Гарний блокнотик! Ще й сердечко у комплекті! В тебе завжди все бездоганно продумано.
  А з замовниками в мене таке часто буває на сайті Золоті руки. Тоді я їм телефоную, і виявляється, що вони просто не читали повідомлення, а замовлення дуже чекають :-) Завжди все вирішувалось позитивно :-) Можливо, якщо маєш номер телефону, теж спробуй зателефонувати.... Сумніваюсь, що такий блокнот міг не сподобатись :-)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, Ларисо! У нас було активне спілкування з замовником, усе йому подобалося у процесі, і він сам пообіцяв відписати враження після отримання,і вже тиждень нічого не пише( А я боюся питати - може, й справді не задоволений, я ж засмучуся) А сердечко, між іншим, зробила у подарунок - там ще й листівочка з сніговиком була, теж у подарунок)

   Видалити
  2. Ааааа! Тоді взагалі не варто переживати! Я й сама часто замотаюся так, що забуваю написати комусь вчасно подяку.... хоча, на пошті, відкривши пакуночок, просто стрибаю від радості :-))))

   Видалити
 3. Алінко, бомбезний блокнотик, настрій відразу новорічний) Дуже подобаються всі додатки у вигляді мережива, перлинок,гудзиків. бісеру.... Сніговичок ніби ожив)

  ВідповістиВидалити
 4. Така краса новорічна! Яж може не сподобатися? Невже так скоро нг? А в мене жодної рукодільної ідеї:))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. А хто його знає - у кожного ж свої таргани в голові)))), може, щось і не сподобалося)
   А мене вже, нарешті, трохи накриває новорічними приготуваннями)

   Видалити
 5. вот це краса! ну я просто залипла над фотами! очень органично и правда по новогоднему получилось! праздник совсем скоро, свято )

  ВідповістиВидалити
 6. Вау)))) Яке класнюче все!
  Мабуть,замовника заціпило від такої краси-оговтається від побаченого,та й повідомить про свої враження ;-)

  ВідповістиВидалити
 7. супер-супер блокнотик!!!!! гарнюній! дивно, що не відписалися.. але так буває- стараємось- а потім ніякої реакції.. а може, то ми сприймаємо свої вироби- як діток- хвилюємось за їх долю... чекаємо фото подарованих речей ...

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую) Так, я завжди хвилююся за свої роботи - як уявлю, що хтось з ними буде не дуже гарно поводитися!... В основному ж замовляють такі речі на подарунки - тобто, тому, хто замовляє, теоретично річ повинна сподобатися, інакше не замовляв би), а от тому, кому призначається, може і не сподобатися(

   Видалити

завжди приємно читати ваші відгуки ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Coccinellidae Lady Bug