субота, 16 травня 2015 р.

Календарник

З усіх втрат втрата часу найтяжча...
Григорій Сковорода
У Арт Клубі UA нове завдання Крилаті фрази", присвячене цього разу часу - то ж не зволікайте і не втрачайте дорогоцінного часу, а мерщій долучайтеся до нас! 


Я створила дощечку-тримач для відривного календаря -у мене є такий календар і відривати листочок - це справжній ритуал)))
А це - фото процесу  створення:
У Арт Клубі саме триває фотозавдання "Творчий процес"  :-)

Оскільки на календарнику добре видно птахів та дерева), долучу цю роботу до завдання від "Аграфки" "Знов зозулі голос чути в лісі...":

Ну, і звісно, як ж без мого улюбленого "Вензелика"? :-)
Надпис "Любіть Україну" це їх чіпборд:
Галерея травня тут.

Дякую, що приділили свій час моїй публікації! ;-)

19 коментарів:

 1. ..чудово вийшло! ..а калина трошкаи ніби випукла?чи так здається?

  ВідповістиВидалити
 2. Дякую! Калина - дотси від Фабрики Декору :-) Там ще й листя та квіти нами трохи прикрашені)- зелені з глітером та жовті прозорі дропси

  ВідповістиВидалити
 3. Мене ця об'ємна калина просто підкорила :-) Чудово! Колись у бабусі був такий календар і ми дуже полюбляли відривати листочки :-) І читати цікаві факти на них... потрібно буде наступного року й собі такий придбати, хай діти тішаться :-)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Зараз таке різноманіття тих календарів - і кулінарні, і астрономічні і т.д. і т.п) Але я завжди купую народного чи українського)))
   Дякую!

   Видалити
 4. Очень красивая вещица получилась. У нас как-то отрывные календари не прижились в семье, а вот у бабушки был, и когда я летом у нее гостила, отрывать листки было моей обязанностью:)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ой, у нас вони живучі))) Колись не було таких дощечок - на чому вони тільки не висіли!)))
   Дякую!

   Видалити
 5. Яка чудова дощечка-тримач!!! та й ще патріотична! в мене дома теж відривний календар - і для нас також відривати листочок - це справжній ритуал)))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. В мене зараз дилема, яку кухню робити - в укр.стилі чи прованс))) А календар на кухні висить - то ж це пробний варіант кухонного начиння в укр.стилі :-)
   Дякую!

   Видалити
 6. Чудова, красива дощечка!!!! Таке ностальжі отой відривний календарик!

  ВідповістиВидалити
 7. Знаєш, а й справді, кожного дня відривати листочок і зустрічати новий день - це справжній ритуал! Може це й собі завести такого? ))) Тримач дуже гарний!

  ВідповістиВидалити
 8. Аліно, бачу, багатьох рукодільниць твоя чудова дощечка-тримач спонукала задуматись над таким календариком - і я не виключення)))
  Дуже дякуємо за красу і натхнення від Аґрафки!

  ВідповістиВидалити
 9. Алінко, спасибі за чудову роботу!!! Пригадую в мами також такий календар висів, але без тримача. Ще раз дякую від Аґрафки.

  ВідповістиВидалити
 10. така гарна робота вийшла! :)
  дякую від Аграфки.

  ВідповістиВидалити

завжди приємно читати ваші відгуки ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Coccinellidae Lady Bug