четвер, 22 травня 2014 р.

Жовта машинка))

Чохол для Владикового планшета :-)
Без натяку на національну символіку ніяк)))):
А ось, власне, відповідь, чому саме жовта машинка:
Хоча, наш автопарк має багато автомобілів інших кольорів...
Тим, хто не тільки дивиться картинки, а й читає))), питання: чи потрібен дитині у віці 3,5 планшет? Одразу розкажу, що Владику дозволяємо гратися на ньому не довго - має багато логічних ігор, на мислення, швидкість, уважність і т.п. Ну, а ще Влад любить ходити фотографувати чи знімати відео, а потім обробляти зображення у графічному редакторі)))) 

21 коментар:

 1. Відповіді
  1. Дякую!
   Ну, для нас нема, а деякі ж злякаються і...відпишуться))))))

   Видалити
 2. У нас планшет як палочка-виручалочка, щоб відволікти старшого. Особливо в чергах.
  Рік назад сміялася) Малому було неповних три роки і він пояснював бабусі як користуватися скайпом)))
  Мну натяк сподобався)))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. В нас такою палочкою був телефон - чи мій, чи чоловіковий, але якось Влад мені всі телефони видалив, то чоловік вирішив купити йому планшета, щоб то був тільки його - тепер він нам не дозволяє його брати))))) і все-одно бере наші телефони))))
   Діти тепер продвинуті, що тут скажеш....

   Видалити
 3. кльовезний планшет! хм.. а я досі не пошила для Алькиного... не вмію)

  ВідповістиВидалити
 4. Почему бы и нет. Отлично в дороге, в очереди в больнице, когда ребенок устанет, просто мультик посмотреть, порисовать. У нас ребенок пользуется всеми благами с раннего детства, но он четко знает, что поиграть в игры можно только в выходной день и не больше определенного времени.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Так от і я думаю, що зараз такий технологічний час, що нема в цьому нічого поганого!
   Дякую!

   Видалити
 5. Алін, мені здається що то пробелма батьків, а не дітей. Просто треба контролювати і дозувати планшет і ігри на ньому :) ну мені так здається!
  Автопарк ваш класний!!! Такий позитивний і сонячний!

  ВідповістиВидалити
 6. Скількиу вас транспорту! В нас таке в свій час було з кіньми, всім мастей і розмірів... Дуже класний чохольчик для корисного гаджета.Я раніше думала, що це зайве. Але тепер, коли діти вже набагато продвинутіші за нас, так не вважаю. Якщо дитина може вчитися малювати, зняти міні-фільм про свої пригоди, або поспілкуватися з родичами і друзями по скайпу - і це все практично сама, без моїх підказок - то чому ні? Ще й я чогось повчуся коло неї:)))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. То я теж Влада прошу, щоб мені годинника на телефоні поставив - він спочатку встановить, потім видалить, а я й не знаю, як його самій встановити))))
   Коні - це теж свого роду транспорт :-)
   Дякую!

   Видалити
 7. Гарний чохол!! Скільки у вас цілих машинок!!! у нас буває і до вечора не доживають, а коли роблю ревізію, то викидаю по кілька пакетів для сміття. Планшет дозволяємо дуже рідко, бо гру може грати довго, навіть забрати не можемо і робиться агресивним, тому обмежуємо його в цьому.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, Юля!
   Ми Владу сказали, що якщо він буде ламати іграшки, то вони від нього вночі повтікають)))) Але деякі поламані теж є - на фото у жовтого Форда GT "скло" побите)))), а у БМВ Z8 криша знята, у Шевроле Супер бан нема знаків на криші, а ще у Мерседеса МЛ-350(не на фото) колеса нема, бо "мама наступила")))))
   А телефоном у нас спочатку теж довго грався і не хотів віддавати - потім перейшло таке захоплення, тепер візьме на 5 хв і все.

   Видалити
 8. Чохол такий сонячний вийшов! Мабуть, через колір основної машинки :-)))
  А з гаджетами у нас зі старшим трішки були проблеми - надто захоплювався... він і зараз може мультики годинами дивитись не відриваючись :-) А от менший - навпаки, сприймає все, як звичайні речі - на комп'ютері пограв кілька хвилин - і пішов машинками гратись... і мультик в нього просто як фон для ігор :-)) А от з машинками навпаки - старший виріс з трьома машинками в арсеналі, а у Марика вже... кілька пакетів :-) і, боюся, вони й далі розмножуватимуться :-)))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ні, то все через колір замочка - який був, такий і використала)))) А вже під нього машинку вишивала...
   Так, машинки мають здатність розмножуватися - у нас до такого схильність мають жовті)))))

   Видалити
 9. Ого, який у вас автопарк жовтий!:) Чудовий чехол, сонячний:)
  Нічого собі в 3,5 роки обробляти фото!!!!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Біля машинок в магазині ми проходимо з проханням "Давай купим якусь жовту машинку!")))) Мало, мабуть...
   Моя мама ще й досі боїться гроші знімати з банкомата - бо ніби може шось не те нажати))) А Влад нічого не боїться нажимати...
   Дякую!

   Видалити

завжди приємно читати ваші відгуки ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Coccinellidae Lady Bug