пʼятниця, 11 січня 2013 р.

Не все так просто...

Зробила вчора я таку листівку:
 Розміри 10х15см, папір, виграний у Оксанки, метелик - від Наді, в який я помістила вишиту квіточку... Листівка мені дуже подобається, але я вирішила пропсихоаналізувати її.
На перший погляд - усе чисто  і просто - ну, щодо чистоти, може, і нема до чого придертися - фоновий папір, вишивка у рамці-метелику і все! Але не все так просто, як здається...
І тут мені згадується пісенька "Бабочки в моем животе..." - нічого дивного, коли ідеться про людей - у них метелики у животах звична річ))))) А от уявити метелика у животі іншого метелика = метеликовому канібалізму!!! Тому й не дивно, що у метелика в животі - квіточка))) При чому у фізичному та метафізичному стані. Про фізичний зрозуміло - метелик їсть пилок, а пилок - частина квітки... А про метафізичне значення детальніше. Метелик  - істота високого естетичного рівня - усе життя( а у декого воно триває один день, а то і менше (не без допомогои істоти розумної) проводить серед неймовірної краси квітів. І воно й не дивно, що у його голові можуть бути тільки квіти. Але ж ми достеменно не знаємо, чи є в нього щось у голові взагалі (хоч ми і розумні істоти), тому поетичніше було б сказати "З квіткою у серці". А серце - у животі. От і виходить - з квіткою у животі. Можна ще далі піти і припустити, що метелик - однолюб - серед усього різноманіття квітів у серці у нього - образ Єдиної... Але ж такого апріорі бути не може - метелики створіння непостійні - то на одній квіточці посидів, то на іншій - радіє життю на всі 100%, не знаючи, що завтра може і не настати((( Але тут криється квітенсенція усього діяння метелика: плоди його одноденного життя задовго після його смерті проявляться у вигляді реальних плодів! А вони вже - принесуть комусь життя, а комусь і не життя (плоди ж бувають отруйними). Але то вже тема природнього відбору...
Висновок: вміли б метелики читати - оголосили б бедрикам холодну війну...
:-)
П.С.: якщо у Яни не буде претензій до стилю))), нехай метелик летить на завдання Листівки в стилі Clean & Simple | Чисто і Просто від Зроби сам(а):


27 коментарів:

 1. Алінко, признавайся, яку вумну книжку вчора читала?:) Гарнюща листівочка, і без ніякого канібалізму)) Я її сприймаю як певне вираження краси та ніжності у такому, можливо незвичному для метафізики, поєднанні:)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. ггг))) я вже давно не читала нічого, не те, щоб щось вумне.... То моє підсвідоме дало про себе знати))))

   Видалити
 2. Ох і невгамовна ти :)Аналізуєш, аналізуєш... Поки читала, в голові складалася якась не менш солідна відповідь з кандібоберами, та дочитавши до кінця - де про холодну війну комашок - зрозуміла, що можу просто пореготати і усе :))) Так що звиняйте, тьотічку, таке воно, те селяві - все пов"язане, переплетене, і залежне одне від іншого... Але дякую за мозковий штурм:)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. то я просто вирішила слів додати до картинок))))

   Видалити
  2. От і я все додаю, додаю :) Одних картинок нам замало, синкретизму подавай!

   Видалити
 3. Ну ти ,Алінко, й "загнула":)))Вся Україна вже 2й тиждень "на вєсєллє", не до умних мислєй людям, а ти тут умнічаєш....Приїжджай до нас, виправемо ситуацію, зробимо так, щоб і тобі не було коли про метеликів роздумувати:)))))
  Вишивка + скрап = краса!!!!!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. та нічого я не загинала!)))
   А умні мислі завжди повинні бути з нами :)

   Видалити
 4. Алінка, гарний метелиі і вишивка в ньому просто чарівна... окраса листівки!
  Оце так роздуми...оце так філософія...

  ВідповістиВидалити
 5. Вышивка очень нежная и воздушная как сама бабочка!
  Насчет твоих рассуждений, я допускаю, что сознание, в нашем понимании, присуще всему живому, но не исключено, что у нас нет слов описать этот процесс у животных, или нет приборов, которые могут диагностировать сознание, эмоции.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. в світі стільки дивовижного! От як метелик, який живе один день,знає, що треба летіти на квітку? На другому курсі навчання в університеті на англійській ми читали такого вірша:
   I wonder why the grass is green
   And why the wind is never seen?
   Who taught the birds to built a nest
   And told the trees to take a rest?
   O, when the moon is not quite round
   Where can the missing bit be found?
   Who lights the stars, when they blow out
   And makes the lighting flash about?
   Who paints the rainbow in the sky
   And hangs the fluffy clouds so high?
   Why is it now, do you suppose
   That dad won’t tell me if he knows?
   Він мені настільки сподобався, що я його вивчила і тепер це чи не єдиний плюс мого знання англійської)))) Переклад можна знайти а неті...

   Видалити
 6. Листівочка гарнюща:)! А роздуми філософські...!

  ВідповістиВидалити
 7. Філософ... нема чого додати.
  П.С. Листівочка класна, у мене ніяких підсвідомих поштовхів не викликала, дуже сподобалась квіточка у метелику (у прямому значенні)!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. )))
   то я ж її просто робила, а потім вже з"явився цей потік свідомості))))

   Видалити
 8. вау! нет слов!
  Алиночка, ты супер умничка!

  ВідповістиВидалити
 9. "Если бы это было так,это бы еще ничего,если бы ничего,оно бы так и было,но так как это не так,так оно и не этак!Такова логика вещей!" :)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. "Если бы у меня был свой собственный мир, в нем все было бы чепухой. Ничего не было бы тем, что есть на самом деле, потому что все было бы тем, чем оно не является, и наоборот, оно не было бы тем, чем есть, а чем бы оно не было, оно было."
   :)

   Видалити
 10. Ти ж наш філософ!!! Цікаво))) Листівка прикольна, мінімалістична, але суперово ніжна, ну і ці маніпуні хрестики!!!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. ага, хрестики маленькі))) Вперше їх на листівку притулила :)

   Видалити
 11. Цікаво було читати твої роздуми! Тепер навіть не знаю що сказати стосовно листівки:) Гарна і вишукана!

  ВідповістиВидалити
 12. НЕ все так просто, але дуже гарно! :)
  Та квіточка в метелику - така краса!

  ВідповістиВидалити

завжди приємно читати ваші відгуки ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Coccinellidae Lady Bug