неділя, 4 жовтня 2009 р.

Листівка до Дня Вчителя

 Сьогодні, 4 жовтня, в Ураїні - День працівника освіти. Це свято встановлене Указом Президента України № 513/94 від 11 вересня 1994 року і відмічається щороку у першу неділю жовтня.

 Щорічно 5 жовтня у понад 100 країнах відзначається день вчителя, який був заснований в 1994 році як Всесвітній день вчителя (World Teacher's Day). Це професійне свято всіх вчителів, викладачів і працівників сфери освіти - день, в який відзначаються роль і заслуги вчителів у процесі якісної освіти на всіх рівнях, а також їх неоціненний внесок у розвиток суспільства. Історичною передумовою для заснування Дня вчителя стала Спеціальна міжурядова конференція про статус вчителів (Special Intergovernmental Conference on the Status of Teachers) , яка відбулась 5 жовтня 1966 року в Парижі. В результаті представниками ЮНЕСКО та Міжнародної організації праці був підписаний документ «Рекомендації, що стосуються статусу вчителів» (Recommendation concerning the Status of Teachers).

Моя мама - учитель математики. Я знаю, яка нелегка то праця... Сьогодні щиро вітаю її та усіх педагогів, бажаю витримки і міцного здоров'я!!!Листівка має розміри 10х15 см, матеріали: вишивка, глітер, стрази, квіточкаНемає коментарів:

Дописати коментар

завжди приємно читати ваші відгуки ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Coccinellidae Lady Bug